אודות

נעים להכיר

מנטור - הרבה יותר ממאמן

שמי נוי, אני ספורטאי, מאמן כושר גופני ומדריך שחייה. בנוסף, אני מנהל את אתר הכושר – פיטנסופיה הכולל מאמרים, סקירות ומדריכים מעולם הכושר הגופני.

את דרכי בעולם הכושר התחלתי בגיל 15 כאשר הגדרתי את המטרה הראשונה שלי – לבצע עליות מתח. תוך כדי ניסיון לצלוח את המשימה גיליתי שמה שהתחיל כמטרה ספונטנית ומאתגרת הפך להיות עיקר עולמי ובהמשך גם המקצוע הכי טוב שיכולתי לבקש.

מאז עליית המתח הראשונה זרמו הרבה מים בנהר, ולא מעט עליות מתח. בשנים האחרונות אני מדריך מתאמנים רבים ועוזר להם להשיג תוצאות, לבצע שינוי באורח החיים וכמובן להיכנס לכושר. בעיני, להיות חזק ובריא זה לא רק זכות, אלא גם בחירה שיש לעשות.

אני כמאמן

כאיש מקצוע אני מכיר את האתגרים הפיזיים והמנטליים שכל מתאמן פוגש בדרכו. בעקבות ההבנה העמוקה של הצרכים של לקוחותיי בחרתי בגישת אימון הדוגלת בפשטות, איזון ודינמיקה חופשית.

בעיני מאמן טוב הוא זה שמבין שכושר גופני זה לא רק ברגליים, אלא גם בראש. אני מאמין בהדרכה מקצועית שתעזור לצלוח אתגרים פיזיים כמו ריצות והרמת משקולות, אך גם בעבודה במישור המנטלי ופיתוח יכולות אישיות – ולכן המוטו שלי הוא: "להיות הרבה יותר ממאמן".

הצטרפו לאימונים!

אני מזמין אתכם להצטרף לאימונים שלי שמתקיימים בפארקים, גני ספורט, מסלולי הליכה או בבית הלקוח לפי בחירה. האווירה באימונים היא כיפית, מקצועית וייחודית במינה.

כל מה שאתם צריכים להביא אתכם זה מצב רוח טוב ובקבוק מים, לכל השאר אני אדאג עבורכם.

הסמכות מקצועיות:

מאמן כושר גופני ובריאות מוסמך.

מדריך שחייה מוסמך.

קורסים ולימודי המשך:

Outdoor Fitness level 1.

אנטומיה יישומית של מערכת התנועה.

תזונה, פעילות גופנית וספורט.

מדריכי כושר גופני אונליין.

מורה ומתרגל למדיטציה.

ניסיון מקצועי וספורטיבי:

מתאמן למעלה מ – 10 שנים (חדרי כושר ו – Outdoor). מאמן כושר אישי וקבוצתי למעלה מ – 6 שנים. מדריך שחייה פרטי למעלה מ – 4 שנים. בעבר – מאמן בחדרי כושר ומטעם קופות חולים.